*header_decoration* *header_decoration*
logo
lt
en

Tatuiruočių (tattoo) priežiūra

Tatuiruotės priežiūra nėra sudėtinga, tačiau nepamirškite, kad tatuiruotė yra atvira žaizda, kuri turi būti laikoma švari ir apsaugota nuo infekcijos. Teisingai prižiūrima tatuiruotė užgyja vidutiniškai per savaite. Taigi...

  1. Apsauginę plėvelę, kurią jums uždėjo tatuiruotojas, nuimkite maždaug po poros valandų
  2. Vazeliną nuo tatuiruotės nuplaukite šiltu vandeniu ir Octenisan losjonu, po to nuskalaukite vandeniu ir švelniai nusausinkite tatuiruotę.  
  3. Patepkite visą tatuiruotės paviršių plonu Octenicare atstatomojo kremo sluoksniu . Octenicare atstatomuoju kremu tatuiruotę tepkite 2-3 kartus per dieną. 
  4. Kartą per dieną švelniai nuplaukite tatuiruotę šiltu vandeniu ir Octenisan losjonu, kaip aprašyta 2 punkte (tai galima daryti maudantis duše, ne vonioje).
  5. Nekasykite gyjančios tatuiruotės. Jei labai stipriai niežti, paplekšnokite per tatuiruotę, bet nekasykite. Nelupkite ir nekrapštykite susidariusių šašelių.
  6. Venkite tiesioginių saulės spindulių, nesinaudokite soliariumu. Atminkite, kad jūsų tatuiruotė yra neužgijusi ir tai yra atviras kelias infekcijai, todėl neikite į pirtis, nesimaudykite baseinuose, upėse, ežeruose ir pan., kol tatuiruotė visiškai neužgis.